Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą namiotów glampingowych

 

Nie trzeba daleko podróżować w Polsce, aby oddać się życiu kempingowemu w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Kompleks Małe Dolomity to między innymi pierwsza w Polsce wioska marki Nordisk czyli Nordisk Village. Skandynawski specjalista ds. Outdoor produkuje - między innymi - namioty na glamour camping czyli - Glamping.

I tak oto dzisiaj, na kempingu Małe Dolomity, na Jurze, jest pięć wyjątkowo dobrze wyposażonych namiotów z dalekiej północy (w roku 2021 będzie ich więcej :)). Nordisk’s Glamping stał się naprawdę luksusowym przeżyciem w Kompleksie, pośród lasu sosnowego, z ciekawą infrastrukturą także dla „normalnych” biwakowiczów, czy gości Kompleksu z pobliskiego, drewnianego budynku. Wszystko wydaje się cudowne z wyjątkiem małego (lub większego) uzależnienia od Glampingu

Design?

Projekt jest kluczem do Twojego komfortu, a my wzięliśmy to, co najlepsze w nordyckiej prostocie i dodaliśmy lokalne akcenty. Każdy namiot opowiada historię, każdy bierze z otoczenia i znajduje wspólnotę, która przywiązuje go na zawsze do jego otoczenia. Każdy Jest wyjątkowo oddzielny, ale wiecznie połączony z otoczeniem; samodzielny, ale na zawsze częścią konkretnej lokalizacji.

Styl życia?

Poszukiwanie „Hygge”, nordyckiego relaksu i doskonałości, jest inspirujące i aby móc wyjąć tę koncepcję z nordyckiego kontekstu i uczynić tę ideę fizyczną rzeczywistością, postawiliśmy stworzyć pierwszy w Polsce Glamping marki Nordisk, co czyni go tak wyjątkowym i ekscytującym doświadczeniem. To nie tylko wakacje, ale dużo, dużo więcej...

Koncepcja?

Koncepcja jest rzeczywistością. Nie sprzedajemy marzeń, lecz oferujemy relaks i cudowny czas podczas twojego urlopu. Tym jest pierwsza na Polsce wioska marki Nordisk w kompleksie Małe Dolomity na Jurze. Projekt ten, łącząc elementy outdoor, wakacje i styl życia, ma na celu przeniesienie Cię na inny poziom doświadczenia, w którym tylko synergia wszystkich trzech elementów zapewnia idealną równowagę zabawy, relaksu i aktywności, pozwalając cieszyć się cennym czasem wolnym w sposób maksymalny. Koncepcja wioski Nordisk jest bardzo udana. Ludzie, którzy lubią spędzać wakacje na kempingach i chcą więcej komfortu, pokochają ten rodzaj kempingu. Sam Kompleks Małe Dolomity, położony idealnie w centralnej części Jury, oferuje wiele atrakcji dla rodzin lub par. Wspinanie, speologia, wycieczki piesze i rowerowe, szlak orlich gniazd, cisza i spokój pustych, sosnowych lasów. Wyobraźcie sobie, że wiosną i jesienią kolory Jury są piękne. Jeśli kochasz spokojne i ciche leniuchowanie lub ciekawe aktywności ze swoimi pociechami to Jura z pierwszym w Polsce Glampingiem jest miejscem dla ciebie. Bezcennym jest wypocząć z dziećmi pod namiotem i spać jak w hotelu. Ponadto bardzo dobrym pomysłem jest możliwość wcześniejszego zamówienia wyżywienia w Kompleksie.

Zapraszamy. Dominika i Irek.

(*) Glamping – zbitka angielskich słów glam (ekskluzywne) i camping (biwak), oznaczająca luksusowy kemping, czyli w wygodnym miejscu i często z dodatkiem usług hotelarskich. Ten styl uprawiania turystyki zyskuje na popularności w XXI wieku, gdy turyści szukają wolności kojarzonej z dziką przyrodą i jednocześnie nie chcą rozstawać się z wygodą do jakiej przyzwyczajają centra turystyczne. Jak widać koncepcja Glampingu w swym założeniu zawiera nocleg pod namiotem. Nie w domku, nie w jurcie czy aucie. Dlatego właśnie to marka Nordisk, jako jeden z niewielu producentów na świecie rozwija ideę Glampingu budując wioski glampingowe w Japonii, Farancji czy w Małych Dolomitach :).