Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą namiotów glampingowych

 
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Gdy namiot jest prawie jak prawdziwy dom

Utgard 13.2 to namiot najbliższy idei mieszkania w prawdziwym domu - namiocie. Jest w nim miejsce do spania dla maksymalnie 6 osób (standardowo np w Kompleksie Małe Dolomity dostosowany dla 2 osób), a kwadratowy kształt sprawia, że ​​jest optymalny do wystroju glampingowego. Dzięki drzwiom i dwóm dużym oknom na każdym końcu w połączeniu z dwoma małymi oknami na poziomie podłoża po każdej stronie namiotu zapewniona jest wentylacja, widoczność i światło.

Wszystkie okna i drzwi są wyposażone w moskitiery. Oddychająca tkanina bawełniana zapewnia doskonałe warunki do spania, dzięki czemu namiot jest chłodny nawet w gorący letni dzień. Utgard może być wyposażony w dodatkowe akcesoria, takie jak dopasowany suwak w podgumowanej podłodze i dwie odpinane kabiny.Obejrzyj instrukcje budowania namiotu glampingowego Utgard na kanale Nordisk TV na YouTube.

Cechy:

• Pasuje do 6 osób
• Dwa wejścia
• Dwa duże okna z zasłonami z przodu i z tyłu
• Okna zaczepiają się o liny odciągowe jako małe zadaszenia
• Dwa okna na poziomie ziemi z siatką po każdej stronie

Historia kryjąca się za nazwą:

Dom gigantów

Utgard (Útgarðar) oznacza „
Podgórza” i był w starej nordyckiej mitologii twierdzą gigantów znajdujących się w Jotunheim (Jötunheimr). Utgard był rządzony przez Loke (Útgarða-Loki), wielkiego i przebiegłego giganta, który walczył z Thorem w olbrzymiej rywalizacji na Podgórzach. Utgard jest ostatnim z trzech światów powiązanych z Yggdrasil, które oprócz Utgardu obejmują Asgard, dom bogów i Midgard, dom ludzi.