Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą namiotów glampingowych

 

Kilka słów o naszym GLAmpingu...

Co to jest glamping? Glamping to połączenie słów "glamour" z "camping". Jest to  inaczej luksusowy kemping dla wymagających.

Skąd wzięła się nazwa Kaskada Glamping? Nasz luksusowy glamping znajduje się w Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich i wzniesienia na naszym terenie są czymś normalnym i nie spotykanym w centrum Polski.

Doskonale wiemy jak ważna jest dla Państwa  prywatność i możliwość odpoczynku na łonie natury dlatego stworzyliśmy miejsce w Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich tuż obok rozmaitych zwierząt: koni, saren czy dzików - tak, tak można je zobaczyć prawie codziennie rano jak wypasają się na naszych łąkach, ale proszę się nie martwić cały teren jest ogrodzony więc nie zawitają bezpośrednio pod namiot :)

Noclegi w naszych namiotach to luksusowe doświadczenie, które na pewno na długo zagości w pamięci. Powstały dla osób, które oczekują najwyższej jakości usług i pragną zaznać luksusu, ale chcą pozostać blisko natury. Staramy się żyć w zgodzie z naturą dlatego postanowiliśmy stworzyć ekologiczne noclegi premium, tak aby jak najwięcej czasu spędzić na łonie przyrody, odnaleźć wewnętrzny spokój i naładować akumulatory... Zapewniamy kameralne warunki do odpoczynku. Ogromne tereny umożliwiają nam oddzielenie każdego namiotu.

Dodatkowo oddajemy do Państwa dyspozycji prawie 5 hektarów wzniesień, prywatnych łąk i lasów pośród, których żyją na co dzień konie. A to wszystko 20 minut od centrum Łodzi.

Cały obiekt jest ogrodzony oraz monitorowany i nie poruszają się po nim osoby nieupoważnione, aby zapewnić Państwu jak największe poczucie bezpieczeństwa.