Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą namiotów glampingowych

 

Glampingi

Małe Dolomity

Glamping w pierwszej w Polsce wiosce Nordisk

Nie trzeba daleko podróżować w Polsce, aby oddać się życiu kempingowemu w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Kompleks Małe Dolomity to między innymi pierwsza w Polsce wioska marki Nordisk. Skandynawski specjalista ds. Outdoor produkuje - między innymi - namioty na glamour camping czyli - Glamping.


I tak oto dzisiaj, na kempingu Małe Dolomity, na Jurze, są trzy wyjątkowo dobrze wyposażone namioty z dalekiej północy (w roku 2020 będzie ich więcej :)). Nordisk’s Glamping stał się naprawdę luksusowym przeżyciem w Kompleksie, pośród lasu sosnowego, z ciekawą infrastrukturą także dla „normalnych” biwakowiczów, czy gości Kompleksu z pobliskiego, drewnianego budynku. Wszystko wydaje się cudowne z wyjątkiem małego (lub większego) uzależnienia od Glampingu.

Zapraszamy. Dominika i Irek.

Siedlisko Kościelisko

Siedlisko Kościelisko Glamping pod Tatrami.

Pierwszy glamping pod Tatrami. Największy w południowej Polsce. Oferujemy nawet 32 miejsca noclegowe (uwzględniać 4 na dostawkach)
Siedlisko jest położone 928 m n.p.m w niemal bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Kalevala

Kalevala powstała z pasji. Z pasji do Polski i Finlandii

Glendoria

Glendoria zajmuje 40 hektarów łagodnych pagórków i pachnących ziołami łąk porośniętych, gdzieniegdzie brzozowo-sosnowymi zagajnikami. Tu kończy się droga. Teren graniczy na zachodzie z małym  jeziorkiem, od wschodniej i północnej strony otoczony jest lasem, a od południa ciągnącymi się w dal łąkami.

Beskidylla Glamp

W naszej beskidzkiej oazie odnajdziesz harmonię duszy i ciała, czy to  podczas rozkoszowania się naturą na tarasie czy w trakcie seansów relaksacyjnych w naszym Spa. Nasze noclegi w namiotach safari to luksusowe doświadczenie, które na pewno na długo zapamiętasz...